1. Janův 1

Základem funkčnosti složitého systému je opravovat a nahrazovat, pokud nefunguje optimálně opravování a nahrazování tak se složitý systém zhroutí a je jedno, jestli je tím složitým systémem; operační systém, redakční systém, internetové vyhledávače, politika, ekonomika, náboženství, hnutí, unie, kultura, centralizace, byrokracie, školství, doprava, stavebnictví, podnikání, obchod, rodina atd.

Vše se neustále přizpůsobuje situaci a následkem změn jsou chyby které se musí opravit nebo se zde musí něco nahradit, když to nejde opravit. Co je příčinou toho, že se ve složitém systému zapomnělo na opravování a nahrazování toho co je chybné. Příčinou je vždy špína, všimnul jsem si ve statistikách toho, že dlouhověkost je tam kde je čistota fyzická a psychická, naopak tam kde je špína tam není dlouhověkost.

Pandemie vznikají tam kde je špína, naučili jsme se tomu, jak eliminovat fyzickou špínu a budeme se muset naučit nově tomu, jak eliminovat psychickou špínu. Za psychickou špínou je vždy naše ego, které myslí na to, jak parazitovat na tom co je nám cizí, protože dobrota je žebrota, to vede k pokrytectví a kariérismu, čím větší má člověk ego tím větším je i blbcem.

Všude je snaha lidem přeprogramovat násilně mozek pomocí; reklamy, pohádek, filmů, počítačových her, sociálních sítí, politiky, náboženství, školství, rodiny, armády, organizace atd. je zde všude svatý princip, moje hra a moje pravidla, kdo chce s blázny v klidu žít ten musí i bláznem být.

Podívejme se na nošení roušek, roušky přitom nikoho neochrání před tím, aby on onemocněl na Coronavirus, roušky slouží jenom k tomu že ten, kdo je nemocný nerozšiřuje Coronavirus do svého okolí, logicky roušky by měli nosit jenom ti, co mají v sobě Coronavirus. Ten, kdo se chce ochránit před infekčním Koronavirem ten musí nosit speciální brýle, gumové rukavice, respirátor, jenže kvalitní respirátor je drahý a obtížně v Praze dostupný.

Leave a Reply