1. Janův 4

Agresivní ideologie je založená na invazi. Mnozí si myslí, že agresivní lidská ideologie je zde teprve krátkou dobu, jenže opak je pravdou, agresivní ideologie je v lidské kultuře už milion let, v okamžiku, kdy se z předních nohou stali šikovné ruce, tak byli tyto ruce, okamžitě využity pro agresivní ideologie, založené na invazi, nejprve naše invaze směřovala proti konkurenčním druhům, co v přírodě měli výhody a jistoty. Když byli konkurenční druhy lovci eliminované, tak se z lovců začali stávat vojáci, co se snažili násilím zvětšit svoje teritorium.

Studium genů člověka ukázalo to, že naše geny nejsou pozemské, nejspíše zde přistáli mimozemští vojáci, a jejich invazní geny se nějak spojili s geny opice, veliké podezření je že příčinou byli virové nemoci, které nakazili opice, a tyto mimozemské viry proměnili evolučně opice na lidi. Podívejme se na viry, jak existují, a zjistíme, že základem jejich existence je agresivní invaze. Vyspělejší viry eliminují logicky zaostalé viry, následkem je evoluce, která postupuje díky násilí rychle dopředu.

Austrálie má dneska veliké problémy s tím, že tam lidi zavlekli mnoho zvířat, co se zde stali invazními druhy, život to je hra, ve které vyhrává to, co je lepší, následkem je evoluce. Proč lidi rádi hrají agresivní hry? Lidi jsou ve svém podvědomí lovci a vojáci, války v nahotě odhalují naše zlé podvědomí, nejhorší jsou svaté války mezi lidmi, co věří na zázraky, a tak si dají na tělo výbušniny, a odpálí se mezi lidmi, co mají jinou svatou víru. Vojáci mají dezinformacemi přeprogramovaný mozek, a tak se z nich stávají loutky bez mozku, které ovládají na dálku jejich velitelé.

Čína postavila obrovskou zeď, aby se mohla bránit invazi, a dneska USA chce taky postavit obrovskou zeď, aby se zamezilo ekonomické invazi migrantů z Mexika. Pokud je váš počítač zabezpečen antivirovým programem a firewallem, je to taky virtuální digitální zeď, která vás chrání před agresivní invazí z internetu. Nebude to trvat už dlouho, a okolo moderních velikých měst budou zdi, které budou chránit autonomní inteligentní roboty před agresivní invazí lidí, logicky dojde na válku mezi lidmi a roboty, tuto válku nakonec prohrajeme, protože jsme zaostalý agresivní invazní druh, a roboti jsou moderním agresivním invazním druhem.

Leave a Reply