1. Korintským 4

Co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným, bylo a bude, není zde demokracie, je zde kleptokracie, ano, vládnou nám lháři a zloději, proto musí mít ti, co nám vládnou k dispozici mnoho svých sluhů, co z nás udělají jejich otroky, ten, kdo se postaví mocným, zle skončí.

Zdrojem moci pro kleptokraty jsou svatá dogmata, která tvrdí, že ti, co mají moc, jsou svatí, a ti co jsou bezmocní, jsou hříšníky. Místo boha, který je v ráji obklopen anděly, je nám bohem prezident nebo ředitel. Jenže svatá opice, s královskou korunou na hlavě, není Bůh! Z díla spatříme tvůrce, dílem prezidentů a ředitelů je zde deprese u; ekonomiky, politiky, filosofie, morálky, školství atd. ryba smrdí od hlavy, slepý nemůže vést slepé.

Nestačí vyměnit ty, co jsou nahoře po nějaké době, k čemu je změna, když místo starých kleptoratů, zde jsou noví kleptorati. Peníze kleptokratům nesmrdí, jim smrdí život v sektě Hare Krišna, naše konzumní společnost se točí okolo parazitování, dobrota je zde jenom žebrota, nadbytek je zde díky nedostatku.

Za vším byli, a ještě dlouho budou peníze, za peníze je v USA vše, pokud v USA nemáte peníze, tak jste zde nic. Vše jistě směřuje k tomu, že roboti začnou vyrábět roboty, nakonec robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi skončí v rezervaci daleko od civilizace, a zde se oddělí muži od žen, aby se lidi už přestali rozmnožovat jako mouchy, a tak za krátkou dobu zde už na světě nebudou nikde lidi, nejsou vysokoškoláci, tak nejsou s vysokoškoláky problémy.

Leave a Reply