1. Korintským 9

Minulost byla plná extrémů, a tak docházelo k eliminování; kacířů, jinověrců, neznabohů, hříšníků, ubožáků atd. na mnoha místech dosud lidi žijí ještě v otroctví (Severní Korea), boj dobra proti zlu neskončil a trvá neustále, dobrem je čistota a zlem je špína.

Psychická špína ukřižovala psychickou čistotu, a tak máme blbou náladu, a jíme v konzervách ubohé drůbeží separáty. Ježíš Kristus je symbol psychické čistoty, protože on lidem nastavil psychické zrcadlo, a v něm lidi spatřili pravdu o tom, že mocní parazitují na bezmocných, a tak mocní ukřižovali Ježíše Krista. Povrch naší konzumní kultury se mění podle situace, ale pod povrchem se nic nemění, pořád zde všemu kralují mocní a bohatí lháři a zloději, po mnoho století.

Z díla poznáme tvůrce a dílem těch co pyšně rozhodují o nás bez nás, je blbá nálada a tím zde je veliká konzumace léků na deprese, nebo alkoholu a cigaret. Není zde kapitalismus nebo socialismus, je zde egoistický kariérismus, hadi v oblecích zde mají imunitu, a tak si zde mohou dělat, co se jim chce.

Leave a Reply