1. Královská 1

Pokud se podíváme reálně na chyby v nás a okolo nás tak dojdeme k tomu, že nejvíce chyb je způsobeno idealismem, který je; politický, náboženský, morální, ekonomický, vědecký, reklamní, umělecký atd. realismus nám nastavuje zrcadlo ve kterém spatřujeme to, že jsme pitomci na baterky, co dělají jednu pitomost za druhou po celý život, následkem jsou problémy, na které nemáme řešení!

Jelikož jsem dlouho hrál závodně šachy, tak se ze mě stal realista a tím narážím neustále na idealisty a snažím se jim naivně pomoci, ale je to marnost, z hovna nikdo bič neuplete, idealistů je na světě jako sraček od té doby, co na světě existují daně. Daně existují jenom u pitomců na baterky, protože pitomá společnost je postavená na idealismu kdy si myslíme to, že díky organizacím se budeme mít lépe, jenže opak je pravdou organizace z nás dělají pitomce na baterky

Jednou jsem spatřil vysokoškolské profesory, jak spolu hrají na vysoké škole šachy, požádal jsem je, jestli si mohu s nimi zahrát šachy, a začal jsem jim dávat rychle mat, a tím se mnou už nechtěli hrát šachy. Každý je dneska úzce specializovaný a mimo svojí specializaci je amatér, nic nového pod sluncem, v přírodě je u rostlin a zvířat specializace samozřejmostí, podívejme se na současnou pandemii zde je specializovaný parazitující virus, který se neustále pomocí experimentů rychle mění a tím nám ukazuje že jsme pitomci na baterky. 

Leave a Reply