1. Královská 10

Zamysleme se nad tím, co je populární a dojde nám, že populární je to, co je nám cizí, to, co je nám blízké to přeci dobře známe, a tak se o to nezajímáme, pokud bychom žili mimo civilizaci, tak bychom toužili po tom žít v civilizaci. Jelikož žijeme v konzumní realitě, kde jsme omezení reálnými zákonitostmi tak unikáme pomocí drog a víry v zázraky z reality do světa iluzí, umění je jako zrcadlo, ve kterém spatříme to, co jsme neviděli nebo vidět nechtěli.

Přicházíme neustále s něčím novým v naději, že nám všem bude lépe, neuvědomujeme si to, že každý zisk je spojen se ztrátou, a tak když se k jednomu přiblížíme logicky se od jiného vzdálíme. Mnoho dbáme na zdraví a dosažení dlouhého života a následkem je to že většina lidí je závislá na lécích a sociální podpoře společnosti, pandemie v nahotě odhalila to, jak máme slabou imunitu díky tomu, že nežijeme v souladu s přírodou a žijeme jako dobytek o který se dobře stará civilizace.

Viry napadají jenom to, co je zde evolučně zbytečné, virus je predátor, který eliminuje to, co se přemnožilo díky výhodám. Čím více přibývá kořisti, tím více s jistým zpožděním přibývá predátora. Větší množství predátora zvýší tlak na kořist, a té tak začne ubývat. Posléze s klesajícím množstvím kořisti začne klesat i množství predátora, kterému ubývá potrava. S ubývajícím množstvím predátora se pokles kořisti zastaví a její množství začne opět stoupat.

Predátor je voják, který zabíjí a zabíjení je základem jeho existence, člověk je z pohledu evoluce predátor, který zabíjí a když nemá už co zabíjet tak má z toho stres a deprese. Podívejme se na populární počítačové hry zde se odhaluje to, že jsme predátory a zabíjení je naší přirozeností, proto musíme zavírat do blázinců a vězení lidi co se chovají jako predátoři. Když to nejde po dobrém, tak se to řeší po zlém o tom je násilí v nás a okolo nás, není zde dobro a zlo, jsou zde jenom příčiny a jejich následky, každý klad má zde i protiklad a napětí mezi protiklady je zdrojem energie která pohyb všeho v nás a okolo nás umožňuje.

Vše je zde vyrobeno a nastaveno k práci, pokud není práce tak existence ztrácí smysl a logiku, co se stane až nám umělá inteligence a roboti vezmou práci a tím nám vezmou i peníze a výhody? Stane se to, že zde jako lidi evolučně díky umělé inteligenci a robotům skončíme (genocida), tak jako zde skončili evolučně neandrtálci. Nejsou lidi tak nejsou problémy o tom to je, že vše je zde evolučně dočasně, a tak se vše recykluje, je to jako když se nahradí evolučně Windows 10 za Windows 11.

Leave a Reply