1. Královská 11

Podívejme se na příchod Mac mini M1 2020 zde dostáváme k dispozici zcela novou techniku a nový operační systém, je to jenom o tom zapomenout na to co bylo a pochopit to co zde je nového, přicházejí inteligentní programy a inteligentní databáze, to, co jsme dělali dříve mnoho hodin to zvládneme za hodinu, vše jde najednou naprogramovat a optimalizovat!

Pandemie způsobila mnoho změn v přístupu k informační technologii lidem konečně došlo to že bez moderního počítače a rychlého internetu nemají šanci zde být úspěšní, továrny začínají najednou nasazovat ve velkém automatizaci a optimalizaci to co bylo nemožné se najednou stává možným. Vše, co je na internetu se začalo rychle měnit, je zde sice na internetu mnoho informačních systémů, co jsou sto let za opicemi, protože jejich provozovatelé jsou taky sto let za opicemi

Dneska jsem si koupil notebook Deel notebook na programově rozdělný SSD disk jsem nainstaloval nejdříve Windows 11 a potom jsem tam nainstaloval MX Linux. K notebooku jsem připojil; monitor, myš a klávesnici, laserovou barevnou tiskárnu atd. tím se stal z malého notebooku stolní počítač který může být i přenosným počítačem.  Notebook specifikace. AMD Ryzen 3 5300U, 14″ antireflexní 1920 × 1080, RAM 8GB DDR4, AMD Radeon RX Vega 6, SSD 256GB, podsvícená klávesnice, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, čtečka otisků prstů, WiFi 5, Hmotnost 1,44 kg, Windows 10 Pro. 

Leave a Reply