1. Královská 2

Vzpomínám si na kuličkové počitadlo a logaritmické pravítko, to byla ještě zaostalá civilizace ale jakmile zde skončila socialistická totalita tak začal příchod počítačů a později i internetu, vnímám evoluci jako šachovou hru, ve společnosti je jedno procento lidí, co mění svět k lepšímu a zbytek to jsou jenom hloupí uživatelé co se pohodlně vezou.

To že má zde někdo vysokoškolský titul nic neznamená, pitomci jsou jak mezi vysokoškoláky, tak i mezi dělníky. Pokud je někde dlouho bída tak je tam i zaostalost vše zde jsou příčiny a následky, tak jako je zde bída ekonomická tak je zde i bída psychická největší psychická bída je na každém fóru zde je veliká koncentrace pitomců a pitomých moderátorů.

Pořád platí to, že naše myšlenky jsou jako semena a pokud tyto myšlenky nedopadnou na správné místo ve správném čase tak z nich není užitek! Je to jako když vznikne kniha a tato kniha se neprodá ve velikém nákladu, protože je někde chyba.

Jedna věc je teorie kde vše vypadá dokonale ale v praxi se zjistí to, že teorie v praxi nefunguje, z konzumentů se stali pokusné myši, na kterých se mnohé ve velkém testuje. V současnosti je zde pandemie a na lidech se testuje lék na pandemii pomocí očkování, problémem je že virus neustále mutuje, a tak každé očkování funguje jenom krátkou dobu.

Virus není jenom u lidí jsou i počítačové viry, a tak se začali počítače vyrábět tak aby v nich byl šifrovací čip a nový Windows 11 při instalaci vyžaduje TPM čip. Notebooky, co jsou v záruce mají tento čip od výrobce, problém je u kancelářských velikých počítačů zde mají šifrovací čip jenom nové počítače, co jsou ještě v záruce.

Je docela možné to že se výrobci počítačů tajně domluvili na tom, že pomocí TPM čipů donutí lidi přejít na nové počítače za všem jsou peníze. Pro Čínu a Rusko ale bude Windows 11 upraven tak že nebude vyžadovat TPM čipy, takže zase je zde protekce a diskriminace.          

Leave a Reply