1. Královská 3

Realita je boj nebo hra, a proto je zde snaha uniknout z reality do světa kde není realita, problémem je to, že náš únik je dočasný a zase se vrátíme do reality, je to celé jako jízda na horské dráze kdy pomalu stoupáme nahoru a rychle padáme dolů. Je zde ale možnost nechat se naskenovat psychicky ve virtuální realitě a potom žít trvale už jenom ve virtuální realitě, ve skutečné realitě budou tak místo lidí; stroje, počítače, programy, roboti atd.

Lidi se tak stanou mozkem, který bude řídit realitu, každý bude moci konečně něco řídit a nikdo zde už nebude ekonomickým otrokem který má blbou náladu, a tak konzumuje slivovici a kouří cigarety. Vše je zde o tom složit zkoušky a postoupit nahoru, tím že bude každý člověk za krátkou dobu existovat jenom ve virtuální realitě, tím skončí problémy s; ekonomikou, politikou, náboženstvím, reklamou, školstvím, daněmi, penězi, válkami, pandemiemi atd.

Lidské tělo to je zastaralý genetický počítač a virtuální realita to je moderní počítač. Veškeré násilí člověka k člověku je zde díky tomu že máme genetické tělo, tím že naše genetická těla skončí v krematoriu tím skončí naše problémy, je to jako s penězi, které byli nejprve ve formě mincí z drahého kovu a dneska jsou peníze virtuální v počítači, když mohou být peníze virtuální proč by zde nemohl být i virtuální člověk? Civilizace je o náhražkách, nahradili jsme koně za traktory a automobily, proč nenahradit lidi za programy ve virtuální realitě, je to jenom evoluční proces, který staré za nové nahrazuje. 

Leave a Reply