1. Královská 5

Pochop konečně to, že život je hra o hodnoty, je těžké v této hře vyhrát konkurence je veliká, je tak snadné se zbaběle vzdát a konzumovat drogy nebo věřit na zázraky. Vše je zde evoluční experiment a ty jsi jenom materiál na evoluční pokusy! Vše je zde o náhražkách místo pravdy je zde lež, místo lásky je zde nenávist, místo ráje je zde očistec atd.

Dokud jsme neuměli mluvit tak jsme neměli deprese, mluvení a později gramotnost mělo za následek to, že nejsme normální. Složitost je továrnou na problémy, nestačí to, že se izoluješ od složité společnosti, protože i tak tě bude společnost obtěžovat složitostí. Složitost je jako stín, před kterým nikdo neuteče, pokud něco nejde řešit po dobrém tak se to řeší po zlém, co je dovoleno mocným to je zakázáno bezmocným. 

Z toho že lidi mají stres a deprese se dneska stal veliký obchod který má větší zisky než obchod s potravinami a nápoji, peníze přeci nesmrdí o tom je; politika, ekonomika, náboženství, reklama, duševní vlastnictví atd. pandemie to je varování před budoucností, přichází virtuální realita s umělou inteligencí, jakýkoli odpor lidí proti digitalizaci bude marný, lidi se ve virtuální realitě naskenují a jejich těla se v krematoriu eliminují. 

Genetické tělo bylo pro duši očistcem a vězením, beru genetické tělo jako počítač s Windows 3 a virtuální realita s umělou inteligencí to je Windows 11, bude to veliký skok do budoucnosti a nikdo neví co nás bude brzo jistě čekat. Vše směřuje k minimalismu, kdy se minimalizuje složitost, ve které žijeme, už zde nebude ve virtuální GVKB realitě rozdělní na ty, co poroučí a ty co poslouchají. 

Pokud je život hra tak opuštění genetického těla a existence ve virtuální realitě bude znamenat to že zde bude pro nás mnohem vyspělejší hra, na knihách můžeme spatřit to, jak lidská hra prochází evolučním vývojem, dneska zde místo knih je internet plný informací a programů, staré je mrtvé ať žije nové o tom to zde neustále všude je, vše je zde dočasně, protože se vše recykluje a jedinou jistotou je nejistota, neřešte proto to, co stejně nevyřešíte.

Leave a Reply