1. Královská 7

Neustále slyšíme to, jaké zázraky dokáže realizovat umělá inteligence, ve skutečnosti to, co nazýváme umělou inteligencí jsou jenom programy, co mají k dispozici mnoho informací, pokud se takový inteligentní program dostane do situace, na kterou nemá informace tak chybuje. Umělou inteligenci nejde totiž naprogramovat, umělá inteligence vzniká jenom evolučním vývojem, kdy se mnoho století zdokonalují; počítače, databáze, sdílení, programy atd.

Tvůrci umělé inteligence se zaměřili jenom na programy a proto neuspěli, vše souvisí se vším, budeme se muset zaměřit na umělou inteligenci komplexně jinak neuspějeme, je to jako s naším školstvím, které se zaměřilo jenom na teoretické vědomosti, a tak je továrnou na pitomce s titulem, komu není rady tomu není pomoci, pochopte konečně že teorie v praxi nefunguje, praxe je o tom komplexně pochopit mnohé a nalézt optimální řešení. 

Pandemie nám v nahotě odhalila to, že nejsme schopní a ochotní pochopit komplexně, proč je zde pandemie a co je správné udělat abychom se už nemuseli pandemie bát. Pandemie je útok pomocí geniální inteligence, která si umí poradit s naší snahou se pandemii bránit, je to o tom že pandemie se nebojí experimentovat, a to co se jí povede použije k tomu, aby nás porazila. 

Zaostalost je tam kde lidi nemohou experimentovat, protože s lidmi se zachází jako s dobytkem, který je možné nahnat do války, nebo továren za ubohé mzdy, vše je o akci a reakci, elity udělali z lidí dobytek a nedošlo jim to, že pandemie začne tento dobytek ve velkém eliminovat. Máme veliký strach dovolit lidem a programům experimentování, protože se bojíme o výhody, které jsme získali pomocí protekce, ryba smrdí od hlavy!

Leave a Reply