1. Královská 8

Proč jsou děti pro konzumní společnost velikým problémem? Každý problém je podobný semenu, které potřebuje, aby z něj něco vyrostlo, většina semen ale skončí zle a nic z nich nevyroste a podobné je to i dětmi ze kterých nic užitečného nevyroste. Navštívíte fórum internetu a zde z vaší aktivity není žádný užitek, jak vlastně dochází k tomu, že ze semena většinou nic nevyroste?

Aby ze semena něco mohlo vyrůst tak semeno potřebuje protekci, pokud rodiče nemohou dětem poskytnut protekci tak z dětí nic užitečného nevyroste, a to si rodiče podvědomě uvědomují, a tak zde jsou potraty a antikoncepce.

Podívejte se na Ježíše Krista, který byl obrazně semenem, které dopadlo na špatné místo ve špatný čas, a tak byl pitomci ukřižován, podobných svatých mučedníků v minulosti bylo velmi mnoho, proč je zde tak veliký problém s tím, aby semeno dopadlo na správné místo, a tak ze semena vyrostlo něco hodnotného? 

Vše zde jsou příčiny a jejich následky, pokud semena dopadají většinou tam kde z nich nic nevyroste tak příčinou je nemocný systém, naše společnost je nemocná, a proto jsou zde děti problémem, tam kde je společnost zdravá tam nejsou děti problémem, naše společnost je nemocná, protože se z lidí stali paraziti, co myslí jenom na parazitování.

Leave a Reply