1. Královská 9

Nadbytek je založen na nedostatku, aby zde ti, co jsou nahoře měli veliké mzdy tak ti, co jsou dole musí mít malé mzdy, je zcela jedno jestli je zde kapitalismus nebo socialismus, všude kde existují peníze, za které je zde možné koupit zboží a služby, tam je i rozdělení na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Malá mzda je jako když motor u automobilu běží na minimální otáčky, aby zde byla minimální spotřeba paliva, logicky veliká mzda je jako když běží motor u automobilu na plný výkon, jaký je příkon takový je výkon! Války a pandemie v nahotě odhalují to, že jsme ekonomičtí otroci a pro ekonomické otrokáře, jsou miliony zbytečně mrtvých lidí jenom statistika. 

Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, obchod, který není výhodný pro obě stany, není obchodem, ale je otroctvím! Snížil jsem výkon notebooku s Windows 11 a najednou mě vypadával obraz na externím 4K monitoru, jakmile jsem zase výkon počítače zvýšil, tak vypadávání obrazu na monitoru přestalo.

Vše je zde v principech podobné, a proto používáme podobenství k tomu abychom něco složité jednoduše vysvětlili. V konzumní společnosti je vše hra o výhody a zisk, ten, kdo vyhraje se má dobře, výhra je možná díky tomu že konkurent prohraje nemůžeme všichni vyhrát, a tak se mít dobře! 

Aby nemusel parazit neustále hrát hru o hodnoty, tak vytvoří možnost protekce, díky které získává výhody, které si nezaslouží, problém s viry je problém protekce, pokud by jakýkoli virulentní virus neměl možnost získat protekci, tak by nemohl už parazitovat, protože by jej imunitní systém eliminoval, získej protekci a stane se z tebe; císař, král, šlechtic, prezident, ministr, ředitel, milionář, celebrita atd.

Leave a Reply