1. Makabejská 9

Podstata pojmu Kaizen jednoduše znamená neustálé zlepšování. Moderní manažeři obecně tvrdí, že na prvním místě není rychlý zisk, ale kvalita, jelikož pokud se postaráte o kvalitu, tak veliký zisk se zákonitě dostaví. To, co platí v obchodě a výrobě, to by mělo platit i v politice a byrokracii, nejsme tak bohatí abychom mohli mít zde politiku a byrokracii, kde neplatí zásady, jaké má Kaizen.

Nechceš se neustále zlepšovat a máš chybné závislosti, tak jsi z pohledu Kaizen chybou v konzumním systému a podle toho bude konzumní systém s tebou i jednat, chybní jedinci se globálně přemístí do pracovních táborů a zde budou pod digitálním neustálým dohledem, aby nemohli už lhát a krást.

Kontrolní čipový digitální systém bude neustále vyhodnocovat život všech lidí a nikdo zde nebude mít imunitu nebo výjimku, to zajistí vyřazení chybných jedinců z konzumní civilizace a trvalé umístění do velikých pracovních táborů, nemusíme nic vymýšlet v Číně je to už zavedeno do praxe stačí jenom zkopírovat informace a programy.

Leave a Reply