1. Paralipomenon 2

Dneska je v módě mít na blogu nebo stránce mnoho obrázků a video, jenže vyhledávače nevidí obrázky a video, protože vidí jenom informace, které posuzují podle jejich hodnoty. Je snadné mít na stránce mnoho obrázků, horší je situace u videa, které je často blokováno, protože video mnoho zatěžuje hosting, na kterém běží stránka nebo blog.

Obrázky jsou často využívané pro reklamní odkazy, mnozí si naivně mysleli že jim reklama přinese veliké zisky, jenže brzo poznali že vše je jinak, ten, kdo platí reklamu potřebuje, aby se mu reklama vyplatila, k čemu je veliká návštěvnost, která nevede k zisku! Na internetu je možné reklamu blokovat pomocí programů, a to se logicky nelíbí těm co chtějí mít z reklamy zisk, každý zisk je spojen s tím, že někdo má ztrátu, nadbytek je zde díky nedostatku.

Když to nejde po dobrém tak to jde po zlém, o tom je reklama, která nás klame od narození do smrti. Reklama je bohužel i tam kde bychom to nečekali, za vším je v konzumní společnosti egoistické parazitování a parazitům bohatství a výhody nesmrdí! Dobrý obchod je výhodný pro obě obchodní strany, špatný obchod je výhodný jenom pro jednu obchodní stranu, komu není rady tomu není ani pomoci, pořád zde platí přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, sklidíš jenom to, co jsi zasel! 

Leave a Reply