1. Paralipomenon 3

Mnozí si naivně myslí že se nemusí bát nečekaných změn, ale najednou vám nečekaná změna podrazí nohy a vy upadnete do bláta. Podívejme se na internet, kde jste měli nějaký obchodní systém, který dobře fungoval mnoho let a najednou přestal fungovat a vy nevíte kde jste udělali chybu?

Chyba nemusí nutně být na vaší straně, chyba může být tam kde byste jí nečekali! Podívejte se na to, jak zanikají veliké katalogy, protože je nahrazuje internetový vyhledávač Google, nikdo nezná to, jak funguje internetový vyhledávač, který neustále prohledává internet, a tak jeho vyhledávací programy určují návštěvnost u; stránky, blogu, katalogu, fóra, sociální sítě, portálu atd.

Můžete mít někde vysokou návštěvnost, ale z této návštěvnosti nemáte žádný užitek, protože vše je nastaveno tak že jste v nějakém virtuálním systému jenom loutkou s nulovou hodnotou. Velikou návštěvnost má jistě to, kde je nějaké centrum, centrum je tam díky výhodám nebo monopolu, jak vytvořit něco co bude na internetu centrem pozornosti návštěvníků dlouhou dobu?

Základem je vždy originalita a kvalita, návštěvník je vaším virtuálním bohem, kterému musíte pokorně sloužit, o tom je úspěch na internetu. Vše, co dáváte to nazpět dostáváte, internet je jako zrcadlo a pokud se do zrcadla podívá pitomec, tak v zrcadle spatří pitomce!  Dokonalost se skládá z milionu maličkostí a být milionářem to není maličkost, mnozí se snaží na internetu o parazitování, ale brzo jsou odhalení a následuje potrestání, komu není rady tomu není pomoci.

Leave a Reply