1. Paralipomenon 5

Otroctví neskončilo jenom se díky evoluci změnilo na centralizaci a moderní otrokáři jsou v centru, odkud vše řídí pomocí zákonů a byrokracie, diktátoři a milionáři to jsou moderní otrokáři. Vše funguje na principu moje hra a moje svatá pravidla, co je dovoleno otrokářům to je zakázáno otrokům, jakýkoli odpor ekonomických otroků proti byrokratické centralizaci je naivní a marný!

Všude kde jsou daně tam je i centralizace a ekonomické otroctví, je zcela jedno jestli je někde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, dogmatismus, humanismus atd. to vše jsou jenom populární ideologické masky, pod kterými je schovaná byrokratická centralizace s ekonomickým otroctvím.

Automatizace a optimalizace dospěje nakonec k tomu, že zde bude globální genocida a místo lidí zde budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, poslední malá skupina nahých lidí skončí v poslední zoologické zahradě za nerozbitným sklem, a na cedulce bude napsáno PRACUJÍCÍ OPICE. Vše, co je hmotné (vesmír příroda civilizace) to je počítač který se neustále mění podle situace, člověk to je zastaralý počítač a robot je moderní počítač.

Vše, co je zde vytvořeno a nastaveno to je zde proto aby to sloužilo svému okolí, místo starého genetického hříšného sluhy zde bude nový sluha s umělou inteligencí na akumulátory. Evoluce je jako lavina, která nejde zastavit, zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co pracují jako roboti na baterky, tak jim vyhovíme a robot prezident bude vyznamenávat roboty. Tím zde skončí neustálé veliké problémy s pitomými lidmi, nejsou pitomci tak nejsou problémy. 

Leave a Reply