1. Paralipomenon 9

Pokud pečlivě studujeme naši kulturní minulost tak se zde setkáme často s pronásledováním čarodějnic a čarodějů, většina lidí si naivně myslí že pronásledování čarodějnic a čarodějů bylo jenom ve středověku. Příčinou je nedostatek kvalitních informací o době, která byla před středověkem, vše zde jsou jenom příčiny a jejich následky, pokud v dávné minulosti naší kultury začalo pronásledování čarodějnic a čarodějů tak příčinou byl konkurenční boj o výhody a bohatství, je to podobné boji mezi obchodníky nebo politickými stranami, dneska je podobný boj mezi stránkami na internetu o velikou návštěvnost.

Za vším je egoistické parazitování, peníze svatým psychopatům nesmrdí, o tom je pronásledování čarodějnic a čarodějů. Upálení Jana Husa je klasickou ukázkou eliminování konkurence, podle hesla moje hra a moje pravidla. Chceš dělat kouzla tak musíš sloužit pokorně mocné elitě, o tom to je, co je dovoleno elitě to je zakázáno těm, co nejsou členy elity. Zde se dostáváme k dogmatickým totalitám, jakmile evolučně vzniknou někde daně, tak tam vznikne všemocná totalita!

Současná pandemie covid-19 připomíná hon na čarodějnice a čaroděje, ten, kdo odmítne; roušku, respirátor, testování, očkování atd. ten je klackem zahnán do kouta! Jak dochází k tomu, že se konzumní společnost zblázní? Vše je o podřezávání větve, na které sedí konzumní společnost, jakmile hrozí to, že z větve se spadne, tak následkem je ideologické šílenství, někdo si větev podřízne sám, většinou ale dochází k tomu, že větev podřízne někdo cizí, protože mu to přinese užitek. 

Leave a Reply