1. Samuelova 1

Každý problém má i svoji příčinu a příčinou všech problémů jsou chyby u databází a programů, s malým množstvím chyb se umí společnost vypořádat, ale nedokáže se už vypořádat s velkým množstvím chyb. Největším problémem je zde všude dobrota k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, obrazně jsme špatnými hospodáři a stvořiteli co zalévají plevel a krmí parazity to logicky nefunguje optimálně.

Reklama nám chybně přeprogramovala všem naše myšlení a udělala tak z nás pitomce co dělají pitomosti. Neustále jako pitomci vymýšlíme to, co v přírodě optimálně funguje minimálně milion let bez problémů! Kvalita lidí za moc nestojí a následkem jsou pandemie a války, je třeba konečně začít globálně s kontrolou kvality lidí.

Nekvalitní jedince budeme eliminovat v krematoriu, pokud je společnost složená z nekvalitních lidí tak je to začarovaný kruh, který nemůže být vyřešen pomocí; ekonomiky, politiky, náboženství, sekt, filosofie, umění, vědy, techniky atd. V přírodě je kvalita u všeho samozřejmostí a nikdo to nebere jako diskriminaci a porušování práv.

Zaměstnavatelé logicky nestojí o nekvalitní lidi a začínají nahrazovat zaměstnance za; stroje, roboty, programy, umělou inteligenci atd. Jednoduchou kontrolou kvality lidí je to, jak veliké platí daně, ten, kdo daně neplatí nebo platí minimální daně ten je nekvalitní člověk a měl by být eliminován, výjimkou jsou zde jenom děti a důchodci od nich nemůžeme požadovat placení daní. 

Leave a Reply