1. Samuelova 10

Pokud je zde něco na hovno tak tomu ani reklama hlásající slevy nepomůže, hodnotu musí u všeho určovat jenom situace tak je tomu v přírodě, pokud o něco zde není zájem tak problém nevyřeší reklama na slevy, je třeba ukončit produkci toho co je zde na hovno.

Podívejme se třeba na antivirové programy, které jsou lidem, co nepoužívají Windows 11 jenom na veliké hovno, za blbost se hodně platí o tom je; Windows 11, antivirové programy, Microsoft Office atd.

Nainstalujte si konečně populární Linuxovou distribuci a budete spokojení! Veškerá reklama je na hovno tam kde je rovnováha mezi protiklady, vše je o tom uklidit špínu v nás a okolo nás, špínou je vše, co je tam kde to nemá být.

Bible Matouš 7

Pokrytče, nejprve vyjmi ze svého oka trám, a pak teprve prohlédneš, abys mohl vyjmout třísku z oka svého bratra. Nedávejte pokrytcům, to, co je vám svaté. Neházejte perly lidové moudrosti před pokrytce, nebo je vzteky zašlapou a fyzicky vás napadnou. Pracujete profesionálně, a bude vám dáno; hledejte štěstí, a naleznete štěstí; tlučte, a bude vám otevřeno.

Neboť každý, kdo pracuje profesionálně, dostává velikou mzdu, a kdo hledá, nalézá, a kdo dlouho tluče, tomu bude otevřeno. Což by někdo z vás dal svému synu kámen, když ho prosí o chléb? Nebo by mu dal hada, když ho poprosí o rybu? Jestliže tedy vy, ač jste pokrytci, umíte svým dětem dávat dobré dary, tím spíše spravedlivá společnost dá dobré těm, kdo si dobré zaslouží!

Jak byste chtěli, aby pitomci jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi; o tom je morálka a zákon. Vejděte těsnou branou; prostorná je brána a široká cesta, která vede k nešťastnému životu; a mnoho je pitomců, kdo tudy vcházejí. Těsná je brána a úzká cesta, která vede k šťastnému životu, a málokdo ji nalézá.

Střezte se reklam co nabízejí slevy, reklamy na slevy k vám přicházejí v rouchu ovčím, ale uvnitř jsou draví vlci. Po jejich ovoci je poznáte. Což sklízejí z trní hrozny nebo z bodláčí fíky? Tak každý dobrý strom dává dobré ovoce, ale špatný strom dává špatné ovoce. Dobrý strom nemůže nést špatné ovoce a špatný strom nemůže nést dobré ovoce. Každý reklamní strom, který nedává dobré ovoce, bude vyťat a hozen do pekelného ohně. A tak je poznáte po jejich reklamě na slevy.

Leave a Reply