1. Samuelova 12

Vše se tady posralo v okamžiku, kdy jsme si začali být cizí, a tak z cizího krev netekla, naše tělo je postaveno evolučně tak aby si vše bylo blízké, jak vlastně u lidí došlo k tomu, že jsme si cizí, a tak zde jsou konflikty a války? Anonymní fórum mi otevřelo oči, problémem je zde anonymita, tam kde není možná anonymita tam nejsou konflikty a války.

Podívejme se na viry, které využívají anonymity k páchání zla, pokud by nemohl být virus anonymní, tak by ani nemohl páchat zlo, a je jedno jestli jde o genetický virus nebo o počítačový virus. Tak jako nemoc nikdo dlouho neutají, tak nikdo dlouho neutají svoje bohatství, které získal díky parazitování, milionářem se stávají jenom utajení paraziti, dobrota je žebrota.

Představme si to, že se vše změní v nás a okolo nás tak že zde nebude možná anonymita, umělá inteligence bude mít vše pod globální kontrolou, a tak pokud někdo udělá chybu, tak bude okamžitě za chybu potrestán optimálně, nebudeme muset zamykat byty a auta, nebudeme potřebovat stát a armádu, nebudeme potřebovat peníze ani průkazy, nebude zde vandalismus, nebude zde už srážka s blbci atd.

Mnozí si myslí že realizovat něco takového je utopie, jenže co když lidi naskenujeme ve virtuální realitě a jejich těla eliminujeme v krematoriu, lidi budou existovat jenom ve virtuální GVKB realitě pod kontrolou umělé inteligence, bude to dokonalé digitální vězení pro blbce a blázny. Kdo nic nemá, směle lehne, směle vstane a nikdo mu nic neukradne, nestačí se vzdát peněz a výhod jako řeholník, je třeba se i vzdát hříšného těla, aby mohla duše žít konečně ve virtuálním ráji.

Leave a Reply