1. Samuelova 3

Vše je zde hra nebo boj o to co potřebujeme nebo milujeme, evoluce nás bere jenom jako levný pokusný materiál na svoje evoluční pokusy, z díla se pozná tvůrce, pokrytci se snaží z dálky vypadat jako profesionálové, a tak nás pomocí mediální reklamy velmi dlouhou dobu všude klamou, vše v nás a okolo nás to jsou jenom informace a programy, hmota je hologram, který z dálky vypadá jako realita.

V jednoduchých principech je si zde vše podobné, za vším jsou protiklady, mezi kterými je napětí a následkem je příčina a následek, vše je tak naprogramovaným dočasným procesem, a tak se vše recykluje, z nuly vše hodnotné vzniká a potom se to zase na nuly rozpadá.

Teprve s odstupem času nám dojde to, že každý člověk je zde svatou velikou knihou, kterou popsal jeho život, jsou knihy, ve kterých jsou zapsané jenom pitomosti a jsou knihy kde je hodnotný obsah, profesionální kouč umí číst v těchto knihách a pomáhá těmto knihám v tom, aby v nich nebyl nehodnotný obsah.

Pokud by vaše rady měli cenu zlata jistě byste je nedávali cizím lidem zadarmo, je neskutečné to, jak se lidi snaží radit ostatním lidem a rozčilují se, pokud se svými radami neuspějí! Je to celé jako ve sportu, zde je obtížné uspět, protože zde nejde podvádět, tak jako se podvádí v podnikání a politice!

Každá lidská organizace je zde dočasně, protože v každé lidské organizaci se podvádí a dobrota je zde žebrota. Představme si, že bychom lidem zakázali nosit oblečení a zakázali bychom i chození do školy, jak by po této revoluční změně vypadala naše lidská negramotná a nahá společnost? Najednou by zmizelo konzumování drog, protože život by se stal pro každého drogou, protože chybu by zde každý udělal jenom jednou. 

Leave a Reply