1. Samuelova 8

Pokud vás často někdo pošle do prdele tak to berte jako výzvu k tomu, že se zlepšíte natolik že budete konečně moci posílat ostatní do prdele, vše je zde v prdeli od té doby, co ti, co jsou nahoře z vysoka serou na ty, co jsou dole. Nejde si nevšimnout toho, že sprostý je ten, kdo se nebojí potrestání, strach z tretu je základem slušnosti, jinak to bohužel s pitomci nejde.

Manipulace byla a bude o tom umět odměňovat a trestat, jde o to, aby tím, kdo odměňuje a trestá byla jenom umělá inteligence která dokáže pomocí výchovy udělat z amatérů profesionály, veškeré lidské chybování je následkem amatérismu! Profesionalita je založená na dlouhodobé specializaci, podívejte se do přírody zde se každý specializoval a nikdo od něj nechce, aby byl univerzální. 

Vědci zkoumali tajemství úspěšnosti u subjektů a objektů, za každým dosaženým úspěchem je specializace na to, co přináší veliký užitek, mnoho lidí se specializuje na něco, co přináší malý užitek, a tak v životě neuspěli, stejné je to i s organizacemi. Tam kde je možné dosažení velikého zisku a užitku, tam je veliká konkurence a veliké riziko ztráty peněz a času. 

Jenže vše je zde nejisté, to, co před rokem bylo dobrou investicí to je dneska špatnou investicí, podívejte se třeba na politiku a burzu zde je to jako loterie, ve které je obtížné vyhrát. Nevěřte na to, co jste si neověřili, z dálky vše vypadá jinak než z blízka, a tak vás všude pitomci posílají často do prdele.

Leave a Reply