Nehemjáš 9

Mnoho pitomců si naivně myslí to, že říkají ostatním pitomcům něco, co zde už nebylo řečeno a na co nebyla i správná odpověď. Vše se zde neustále opakuje v nekonečném kruhu, pitomci říkají neustále to samé dokolečka protože je tak snadné kopírovat a je velmi těžké přijít s něčím co zde ještě nebylo řečeno.

Na hloupé řeči zde jsou i hloupé odpovědi, lidová moudrost pitomce nezajímá, protože nám lidová moudrost nastavuje psychické zrcadlo, ve kterém spatříme hloupého pitomce. Dokud mlčíš tak si o tobě můžou pitomci myslet, že jsi moudrý, není totiž pitomec ten, co by se zavděčil všem pitomcům.

Za vším je zde naše lenost, lenost z nás všech udělala pitomce, co jsou líní myslet, a tak pitomci mají pitomé otázky a očekávají od pitomců naivně moudré odpovědi. Pandemie v nahotě lidem odhalila to, že nám vládnou pitomci, co si vymýšlejí pitomosti, a tak zavřeli; restaurace, hotely, školy, letiště, obchody, kina, divadla atd. budeme muset nahradit politiky a byrokraty za umělou inteligenci a roboty, lidi dělají chyby, protože jsou líní myslet. 

Leave a Reply