2. Korintským 9

Proč v Německu jsou kvalitní levné potraviny a u nás jsou nekvalitní drahé potraviny, přitom mnohdy jde o stejného výrobce potravin a stejného prodejce potravin, podle mě je to pomsta západních států východním státům, chtějí nás zničit pomocí nekvalitního jídla a pomocí nekvalitní ekonomiky a nekvalitní politiky, je to skrytá válka, pomocí které se snaží nás pomalu a jistě vyhladit.

Podívejme se na naše politické volby, na kandidátkách jsou nekvalitní a drazí politici, co sem skrytě dosazují jenom lidi ze západu, aby nám oni chybně vládli, jsme už jenom skládkou odpadků, pro západní státy, kde je vše kvalitní a levné. Vůbec se u nás nedivím lidem, co mají blbou náladu, proto od nás utíkají s rodinami na bohatý západ, a potom se nám smějí, že jsme hlupáci, co se zde mají ekonomicky a politicky zle.

Dělnická práce je zde už jenom za trest, každý zde chce jenom reprezentovat jako prezident republiky, nebo nouzově jako předseda vlády, či ředitel velikého podniku. Přenecháme tuto chudou zemi lidem z Ukrajiny a jiných východních zemí, my se přestěhujeme do Anglie, protože ta vystoupila z EU, které jde už rychle ke dnu.

Leave a Reply