2. Královská 1

Pokud bychom měli k dispozici všechny informace, co existují, tak bychom zjistili, že se vše v kruhu nekonečně opakuje, příčinou jsou limity, které všude platí a tyto limity není možné překonat, zázraky jsou akorát v pohádkách nebo ve snech, realita má reálné omezení, které nikdo nepřekoná.

Neustále sledujeme počasí a zprávy abychom se nakonec dozvěděli to co už dávno víme, vše v nás a okolo nás to jsou jenom protiklady mezi kterými je napětí a tato energie má za následek příčiny a následky, celé je to evoluční proces, ve kterém je vše dočasně, a tak se vše recykluje, z prachu vše vzniká a v prach se to zase navrací, proč nemáme prachy?

Na každé, proč je zde odpověď, často je zde místo správné odpovědi chybná odpověď, protože jsme si cizí, a tak je zde reklama která nás klame. Bůh prý vše stvořil a kdo stvořil boha? Lidi si boha vymysleli, aby tak mohli dělat z druhých pomocí reklamy na zázraky pitomce, když není originál tak se použije kopie o tom je každá ideologie, která z nás dělá pitomce!

Přichází, ale něco, s čím jsme evolučně nepočítali, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidem se zakáže vstup do civilizace, lidi se přemístí do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nemohli rozmnožovat jako invazní druh, nejsou lidi tak nejsou problémy o tom je genocida. Místo nálepky vyrobeno v Číně, zde bude nálepka vyrobeno roboty, práce je přeci pro lidi trestem. 

Leave a Reply