2. Královská 2

Je to pořád stejný ekonomický a politický problém kdy se snažíme podojit mrtvou krávu, tou mrtvou krávou je pokrytecká společnost, je to společnost, kde není pravda a láska, lidi utíkají z mrtvé reality do iluzí pomocí drog nebo víry v pitomosti. Války a pandemie v nahotě odhalují to, že naše konzumní společnost je mrtvou krávou, protože všemu kraluje protekce!

Co se stane, když zde bude prezidentem robot, který bude vyznamenávat roboty, najednou lidi nebudou zde už mít protekci a tím i peníze, bez peněz nejde v konzumní společnosti existovat, peníze jsou krví pro ekonomiku a politiku.

Zde se dostáváme k parazitování mocných na bezmocných, jakýkoli odpor dělnické třídy proti elitě je marný, protože ti, co mají moc, mohou každý odpor násilím eliminovat! V současnosti elita přemýšlí nad tím, jak zdanit; umělou inteligenci, roboty, vlastnictví atd. podle hesla peníze nesmrdí. 

Každý obchod, který není výhodný pro obě obchodní strany je zde dočasně, kráva může dávat mléko, pokud je živá a zdravá, potřebujeme stát který že živý a zdravý, jenom tak se budeme zde mít dobře, toho můžeme dosáhnout jenom tak že zde místo státních zaměstnanců budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory co nelžou a nekradou, stát, který je zaopatřovacím ústavem pro lenochy a hlupáky, je mrtvou krávou, kterou nikdo nepodojí.

Leave a Reply