2. Královská 3

Co je příčinou toho že je vše na hovno, a tak dochází k tomu, že se z toho posereme? Továrnou na hovna je zde protekce, jakmile někde existuje protekce tak to tam stojí za hovno, v bibli je na začátku mytologie o zakázaném ovoci v ráji, které snědl Adam a Eva, tím zakázaným ovocem byla protekce, a tak byl Adam s Evou vyhnán stvořitelem všeho z psychického ráje do psychického očistce!

Co by se stalo, pokud by zde nebyla velmi dlouho možná u lidí jakákoli protekce? Nebylo by zde přelidnění a degenerace, ten, kdo by nebyl kvalitní tělesně a duševně, ten by zde rychle existenčně skončil, platilo by zde, chybu každý udělá jenom jednou, druhá šance by zde pro nikoho nebyla! Nebyla by zde; mafie, prostituce, drogy, válka, centralizace, monopoly, pandemie, politika, reklama, náboženství, teorie atd.

Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, fanatismus, dogmatismus atd. je zde protekcionismus, protože vše se točí okolo protekce! Mediálně se mnoho řeší pandemie, kdy se dělá z komára velbloud, lidí je zde přeci všude jako sraček, a tak je na hovno řešit to, že lidi umírají na nejrůznější smrtelné nemoci, vše je zde dočasně a vše se recykluje, jenom smrt je jistá a ostatní je zde nejisté. 

Leave a Reply