2. Královská 4

Internet je zde už třicet let a neustále se rychle mění, mnoho lidí pracuje s počítačem připojeným na internet, je to práce ve virtuální realitě, každá práce je proces, který přináší užitek, logicky je zde snaha o to, aby práce přinášela lidem veliký užitek s co nejmenší námahou, toho lze dosáhnout jenom tím že začneme všude s; automatizací, optimalizací, globalizací, modernizací atd.

Je to jako se stránkami na internetu, to, co bylo moderní před mnoha lety to je dneska nefunkční a je to třeba nahradit za nový systém, jednoduché je to tam kde je moderní redakční systém, který se neustále aktualizuje a nabízí nám nejnovější optimalizované šablony.

Je to marnost říkat lidem že bez experimentování je zde jenom zaostalost a bída, je na světe mnoho států a organizací kde je veliká zaostalost, a to vedlo k tomu, že lidi se snaží utéci ze zaostalých států a organizací. Virtuální realita je o popularitě, bez popularity jsi ve virtuální realitě nulou! Popularita je o profesionální kvalitě!

Největším problémem je dneska spěch, práce kvapná to je plýtvání časem a penězi, spěcháte, a tak si myslíte že uspějete na globální sociální síti jako je; Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn, Blogger atd. jste naivní, protože zde je každý pracně získaný úspěch jenom iluze.

Každá sociální síť je zloděj času a peněz, investujte do nákupu domény, kterou umístíte na hosting. Bez vlastní domény jste na internetu jenom nula s nulovou hodnotou, název domény by měl být krátký a dobře zapamatovatelný, pokud nebude na naší národní koncovce cz doména, kterou potřebujete tak nezkoušejte jinou koncovku jako je eu nebo com, zde nebudete mít návštěvnost, výjimkou je jenom pokud podnikáte globálně a vaše stránka bude v angličtině.

Nevěřte na zázračnou profesionální SEO optimalizaci od nějakého specialisty, jde o podvod, stejným podvodem je i investice do reklamy. Vše je o nabídce a poptávce, nenabízejte to, o co není poptávka a nabízejte to po čem je poptávka, za vším je být lepší než konkurence, je to jako ve sportu, kde není možná protekce.

Leave a Reply