2. Královská 5

Kultura znamená uctívání svatého kultu, klasickým svatým kultem je bůh stvořitel, jelikož už bůh u nás vyšel z módy jako svatý kult, tak je zde místo boha nový svatý kult, a tím je reklama, reklama nás klame od narození do smrti, a tak z nás dělá pitomce a tím u ubožáky. Chceš být úspěšný tak potřebuješ k tomu reklamu, bez reklamy jsi zde jenom nulou, mohla by naše civilizovaná společnost existovat bez uctívání kultů?

Podívejme se na počátek vzniku kultů, kdy zde byl šaman u divokého kmene a on se staral o nemocné a o víru v zázraky, proč divoký kmen potřeboval šamana a zvířecí smečka šamana nepotřebuje? Člověk má veliký problém se smířit s tím, že je zde jeho existence ubohá, a tak se snaží z ubohé existence uniknut pomocí šamana nebo pomocí drog, myšlení zvířat neřeší, co bylo a řeší jenom to co dneska je, a tak nepotřebují šamana a drogy.

Naše veliká paměť má za následek stres a deprese, s příchodem demence ve stáří mizí i psychické problémy, proto lidi, co mají v hlavě mnoho informací z minulosti mají i veliké psychické problémy, a to řeší pomocí slivovice a cigaretami, komu není rady tomu není pomoci. Lidský svět je o vědomostech, čím více máme vědomostí tím více jsme i kulturní, a tak jsme i pokrytci co hlásají pravdu a lásku a ve skutečnosti je jejich život o lži a nenávisti.

Podívejme se na to, jak se chováme při sexu, neumíme se při sexu chovat normálně jako zvířata, protože si pleteme sex s divadlem a chováme se jako herci. Nebo se podívejme na sociální sítě na internetu, zde se taky nechováme normálně a chováme se jako herci, politika se dneska stala mediálním divadlem a prezident je ředitelem tohoto divadla. Všemu zde ve skutečnosti vládne minulost a situace, lidi jsou jenom loutky ovládané minulostí a situací, být v dnešní době sám sebou se považuje za psychickou nemoc a je zde snaha takového originálního jedince izolovat daleko od tohoto konzumního kulturního blázince. 

Leave a Reply