2. Královská 6

K čemu je nám složitost? Podívejme se na realitu, jak je zbytečně složitá, vše jde zjednodušit, pokud na to je čas a peníze. Bible je klasickou ukázkou zbytečné složitosti, nahradíme bibli za umělou inteligenci, díky umělé inteligenci budeme konečně moci opustit naše těla a začít žít ve virtuální realitě kde není složitost.

Naše genetická těla po přechodu do GVKB virtuální reality eliminujeme v krematoriu, genetické lidské tělo je jako zastaralý počítač, ve kterém je Windows 3, se kterým jsou jenom samé problémy. Pořiďte si konečně moderní počítač, jsou věci, na kterých se nevyplatí šetřit, často slyším, dokud to slouží tak je škoda to vyhodit

Podívejte se do přírody zde se vše recykluje, a proto příroda funguje, zde to, co je staré se automaticky nahradí za nové a s nahrazením nejsou problémy. Současná pandemie nahrazuje staré za nové a my to nechápeme, a snažíme se bojovat s pandemií, ale naše porážka je jistá, bojovat s evolucí je naivní, evoluce vždy zvítězí nad tím, co se jí brání.

Síla je irelevantní. Odpor je marný. Chceme se zdokonalit. Přidáme vaše výhody k našim. Vaše společnost se přizpůsobí, aby sloužila virtuální GVKB realitě. Není to osobní, je to jenom o tom že vše je evolučně naprogramováno k tomu, aby to fungovalo optimálně, to, co nefunguje optimálně to se evolučně optimálně eliminuje. 

Leave a Reply