2. Královská 8

Je to pořád stejný problém se vzdáleností mezi lidmi a organizacemi, z cizího krev neteče bylo a bude, představme si, že by zde neexistoval cizí člověk, zní to dneska jako utopie, ale co když každý dostane do hlavy GVKB čip, který pitomý mozek odřízne od pitomé reality, už nebude platit z cizího krev neteče, nebudeme už muset zamykat byty a auta, ani používat hesla u mobilů a počítačů, nebude zde politika a reklama, nebudeme chodit do školy, nebudou zde hranice mezi státy atd.

Došlo vám to konečně, továrnou na problémy je to že jsme si cizí, a tak je zde konzumní očistec! Problémy s Islámem nebo Romy jsou o tom že je nám tato kultura cizí, vše, co je nám cizí to je pro nás problémem, a následkem jsou nemoci u; psychiky, ekonomiky, politiky, náboženství, umění, reklamy, školství atd. podívejme se třeba na fórum Zpovědnice zde vám moderátor smaže to, co jste zde napsali a zablokuje vám ještě přístup na toto fórum.

Z lidí se stali herci, co umí jenom hrát roli kterou se naučili, podívejme se na prodej duševního vlastnictví, v přírodě nic podobného není zde je vlastnictvím jenom to, co je hmotné! Nesmíte kopírovat; knihy, časopisy, hudbu, fotografie, filmy, obsah stránek na internetu, patenty, vynálezy atd. na druhou stranu ale musíte kopírovat; zákony, předpisy, normy, morálku, jazyk, rituály atd. proč nemůžou být zákony duševním vlastnictvím které se nesmí kopírovat!

Na zákonech nikdo nemůže vydělat, a proto se smí kopírovat, nesmí se kopírovat to na čem by se mohli vydělat peníze nebo získat výhody. To, co nemá hodnotu se smí nebo musí kopírovat, za vším je parazitování člověka na člověku, proto je nám ten druhý peklem. Můžeme se geneticky ve velkém kopírovat, protože člověk zde nemá pro společnost žádnou hodnotu, pokud by měl člověk pro společnost velikou hodnotu, tak by se lidem okamžitě globálně zakázalo se pomocí sexu geneticky kopírovat! 

Leave a Reply