2. Makabejská 1

Proč je pro objekty a subjekty problém mít dluhy pod kontrolou? Dluhy jsou pro nás návykovou drogou a jakmile vznikne na něco návyk tak je obtížné se toho návyku zbavit. V současnosti díky papírovým penězům a elektronickým penězům dochází k tomu, že vznikají peníze z ničeho, následkem je logicky; inflace, měnová reforma, státní bankrot, válka, revoluce atd. je to ekonomická bublina která snadno nečekaně praskne, vše funguje podle hesla, po mě ať je třeba potopa. Tento svět to je hra podle pravidel, která určuje situace nebo elita, problém nastává, pokud jsou pravidla chybná, ten, kdo se drze pokusí poukázat na chybná pravidla si koleduje o potrestání, a tak zde máme svaté mučedníky (Ježíš Kristus), co drze poukazovali na to, že zde jsou v něčem chybná svatá pravidla, a odmítali odvolat svoje hříšné tvrzení.

Čas má ale vždy dostatek času na to, aby odhalil chybná svatá pravidla a ukázal nám to, že ti, co vytvořili chybná pravidla, jsou jenom hloupé pyšné opice s královskou korunou na hlavě! Komu není rady tomu není pomoci, ekonomika a každá ideologie to jsou spojené nádoby, to si musí uvědomit ti co rozhodují pyšně o nás bez nás, pořád platí přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, sliby to jsou chyby! Díky dluhům se stala dělnická práce za malou mzdu trestem a práce politiků za velkou mzdu je zde odměnou, nejsi placen za pracovní výkon, ale jsi placen za to, jak jsi vysoko postavený v pokryteckém kariérním systému. Jaký má smysl chodit k volbám, když na kandidátkách jsou jenom hříšní staří kariéristi, kterým jde jenom o to, si rychle nahrabat hodně peněz, ano po volbách je lépe jenom těm, co jsme zvolili, a ti co je naivně volili se mají pořád stejně zle.

Státy v EU mají obrovské dluhy, a přesto vyhazují peníze za armádu a jiné hlouposti, je to celé v EU o ekonomické negramotnosti politiků a byrokratů co nám zde centrálně vládnou. Naštěstí už brzo zde bude všude běžná GVKB umělá inteligence a roboti, najednou GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, stát už nebude mít žádné lidské zaměstnance, práce pro lidi ve městech žádná nebude, a tak lidi v EU skončí v rezervacích které budou hlídat roboti, roboti budou v továrnách vyrábět roboty a roboti budou opravovat roboty, není zde dneska už taková lidská specializace, která by vám dala jistotu dobré práce za třicet let! Běž se podívat proto dneska na hřbitov a do krematoria, ať jistě víš, co tě bude brzo čekat.

Leave a Reply