2. Makabejská 10

Program bez chyb je mrtvým programem, chyby stvořili život, ve kterém jsou neustálé změny. Chyby to je programová špína, pokud vše uklidíme tak že nikde není špína tak následkem je smrt programového systému. Lidské totality násilně eliminují programovou špínu a následkem je smrt totality, komu není rady tomu není pomoci. Pokud člověk mnoho chybuje tak to znamená, že je ten člověk svobodný a živý, nechybující člověk je otrokem systému a je psychicky mrtvý.

Osvícený člověk to je probuzený člověk, který odmítnul být nechybujícím člověkem a je rád že může chybovat a tím být psychicky živí, dobrota je příčinou naší psychické žebroty, kdy žebráme o dobrou náladu a neuvědomujeme si to, že jsme nemocní, protože máme strach z toho, že bychom mohli chybovat.

Perfekcionismus je rakovinou naší konzumní kultury, vládnou nám perfekcionisti, co z nás udělali ubožáky, co jsou psychicky nemocní, z díla poznáváme tvůrce. Přej lidem, aby mohli chybovat a ze svých chyb se poučovat, dej lidem možnost k tomu, aby mohli chybovat jenom tak skončí naše blbá nálada a veliká konzumace piva a cigaret.

Leave a Reply