2. Makabejská 2

Ano, lidi dělají chyby a následkem je chybná civilizace, proto jediným možným řešením je nahrazení lidí za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou lidi tak zde nejsou chyby. Z díla spatříme tvůrce, lidi vytvořili civilizaci, ve které se vše, co je přirozené nahrazuje za umělé, je jenom logické že i člověk který je přirozenou součástí přírody, se musí evolučně nahradit za robota a umělou inteligenci.

Robot prezident bude vyznamenávat roboty a v továrnách budou roboti vyrábět roboty, evoluce je jako lavina, kterou nejde zastavit. V minulosti zde bylo mnoho naivních snah o to násilně změnit lidi nebo společnost k lepšímu, jenže vše zde má svoje limity, je to jako když jsme koně nahradili za automobily, robot pracuje lépe a levněji než člověk, je to jasná evoluční volba.

Ostatně i v přírodě neustále dochází k tomu, že se zde vše evolučně mění, je to celé hra a boj o existenci, každá hra má svoje pravidla a za porušování pravidel je trest. Člověk porušil přirozená pravidla a trestem je to že zde skončí a místo něj zde budou roboti a umělá inteligence. Vše je zde o informacích, které nám dávají výhody a jistoty, nedostatek informací má za následek chyby, proč lidi nemají dostatek hodnotných informací, a tak chybují? Problémem je zde dobrota k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, čiň bláznu dobře a skončíš v blázinci.

Leave a Reply