2. Makabejská 8

Realita, ve které existujeme to je programový experiment a naděje na finální verzi je naivní utopie, ve všech programech je mnoho chyb, a proto zde je mnoho problémů na které není řešení, lidi dělají chyby! Jakmile nahradíme lidi za umělou inteligenci a roboty na akumulátory tak budeme konečně moci začít řešit amatérské chyby v programech, vládnou nám staré opice s královskou korunou na hlavě!

Jelikož subjekt nemůže ve veliké konkurenci uspět, tak následkem je vznik organizace složené ze subjektů, každá organizace je postavená na rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, rovnost mezi subjekty nefunguje optimálně, protože zde není autorita. Organizace rozdělujeme podle toho, jak jsou kvalitní, nekvalitní organizace nazýváme neslušnými názvy jako je třeba název sekta.

Dostat se do nekvalitní organizace je snadné, dostat se do kvalitní organizace je obtížné, protože kvalitní organizace si pečlivě vybírá svoje členy a za maličkost svoje členy z organizace vyhazuje. Je to jako se stránkami na internetu, dělat administrátora na nekvalitní stránce je snadné a dělat administrátora na kvalitní stránce je těžké, a zvládne to jenom profesionál, je to jako rozdíl mezi Seznamem a Google.

Leave a Reply