2. Paralipomenon 11

Většina zboží a služeb jsou pitomosti které nepotřebujete, a přesto si je kupujete, proč si třeba kupujete operační systém Windows 11  když Linuxová distribuce vám poslouží stejně dobře a je zadarmo! Kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v tom že jste díky reklamě pitomci, reklama vás klame od narození do smrti, začíná to pohádkami a končí to politikou, v minulosti zde byli šamani u divochů a potom je nahradilo náboženství a dneska je zde reklama, evoluce je zde i u svatých lží!

Vše byl a bude jenom obchod a v obchodě se lže pořád, protože kdo chce mít zisk z prodeje ten chválí a kdo kupuje ten kritizuje. Obrazně vše zde je šachová hra, ve které se vše, co je inteligentní neustále evolučně optimalizuje a tím i zdokonaluje, od jednoduchého vše tak postupuje ke složitému, běžně se používá znak @ ale na naší národní klávesnici u počítače tento nový znak není, podobná je situace s našimi háčky a čárkami které internet postavený na angličtině často ignoruje!

Dále je zde často problém s pomalostí, pomalu se díky pitomé reklamě načítají stránky na internetu, pomalu pracují soudy a státní instituce, pomalu se přizpůsobujeme evolučním změnám, pomalu se řeší globální pandemie atd. o pomalosti v nás a okolo nás bych mohl napsat bez problémů knihu co by měla několik tisíc stránek, a to by byla jenom ztráta času pro mě i pro čtenáře, kdo ještě dneska čte nudné veliké knihy v době internetu a televize? Lidi nejsou připravení na příchod virtuální reality, kde bude umělá inteligence, každý pitomec se zbaběle uzavřel do svého pitomého světa, a najednou přijde už brzo globální nezaměstnanost a tím bída, zruší se peníze a soukromé vlastnictví, každý pitomec dostane do hlavy GVKB kontrolní čip a tím se promění na robota na dálkové ovládání. 

Leave a Reply