2. Paralipomenon 12

Jak funguje vymývání mozku pomocí populárních lží? Subjektivně si myslím že zde není socialismus ani kapitalismus ale že je zde všude reklamismus, pokud by došlo k zablokování reklamy a pokrytectví tak by se naše civilizace zhroutila a z lidí by se stali nazí divoši co žijí stylem z ruky do huby. Na počátku života jsou pohádky a na konci života je politika, o tom je naše pokrytecká kultura založená na vymývání mozku pomocí populárních lží, proč testujeme jenom inteligenci a netestujeme u lidí jejich schopnost lhát?

Představme si to, že bychom při politických volbách měli k dispozici objektivní výsledky testů o tom, jak velikým lhářem je každý kandidující politik? Tak jako je dneska běžná kontrola pravopisu a gramatiky pomocí chytrých programů, tak jistě to nebude už trvat evolučně dlouho a bude zde i běžná inteligentní kontrola na lži které jsou v televizi a na internetu. Politik vystoupí v televizi a inteligentní kontrola na lež vypne to co bude politik říkat, stejné to bude i u reklam v televizi, kdy kontrola zablokuje všechny reklamy, co vám lžou, otázkou je, existují vůbec reklamy, které nelžou?

Kdo chce prodat ten chválí a kdo kupuje ten kritizuje, bylo, a ještě dlouho bude, za vším je ekonomika a politika! Představte si reklamu, která je objektivní, a tak uvede i zápory u zboží nebo služby. Za objektivní reklamu by vám nikdo nezaplatil, a tak zde není možná objektivní reklama! Používám inteligentní blokování reklamy na internetu a často na mě vyskočí okno s prosbou abych vypnul blokování reklamy, že prý jejich stránka žije jenom z reklamy. Mám na internetu mnoho stránek a blogů a nikde není reklama, zrušil jsem i všechny registrace na sociální sítě, protože zde je reklama!

Často je reklama i tam kde bychom ji nečekali, přijdete za lékařem a naivně věříte tomu, že vás lékař chce uzdravit, ale setkáte se zde s reklamou na léky, lékař vám napíše drahé léky, které vás neuzdraví, kde je chyba? Jednou jsem se s lékařem pohádal a tvrdil jsem mu, že ty léky, co mi napsal mě neuzdraví, klasická srážka s blbcem, který má vysokoškolský titul, je to stejné jako když se srazíte s někým, kdo propaguje nějakou sektu nebo hnutí; Svědkové Jehovovi, Církev Ježíše Krista Svatých posledních dnů, Mezinárodní společnost pro vědomí Kršny atd. Špatná práce u profesionálů není jenom u těch, co mají vysokou školu, podívejme se třeba na profesionální řidiče a dojde nám to, že většina z nich se nechová profesionálně! Často jsem slyšel, to neřeš, pitomců je všude jako sraček s tím nejde nic udělat. 

Leave a Reply