2. Samuelova 1

Každý se na internetu setkal s psychopaty na internetu, co se skrývají za anonymními přezdívkami, anonymita na internetu je díky umělé inteligenci už jenom iluzí, jak to dělá umělá inteligence, že dokáže rychle a spolehlivě odhalit každého kdo se snaží být na internetu anonymní?

Základem je zde strojové učení a experimentování, je to jako šachová hra kde na jedné straně je umělá inteligence a na druhé straně jsou psychicky nemocní lidé, každý psychicky nemocný jedinec je originál, a tak jeho originalita je jako jeho otisk prstu, pomocí kterého je pachatel nalezen a potom optimálně potrestán.

Tím otiskem prstu jsou nejčastěji používané myšlenky, z nejčastěji používaných myšlenek si umí umělá inteligence sestavit profil anonymního jedince na internetu a nepomůže mu sebechytřejší systém který on naivně k utajení používá. Používat mučení nebo detektor lži to je dneska už zbytečné.

Pokud se podíváme na statistiky pachatelů anonymního zla na internetu, tak zjistíme že jde vždy o psychicky nemocné jedince, zde platí jablko nepadne daleko od stromu, každý je vyroben a nastaven k nějaké originalitě, vše se zde geneticky a psychicky kopíruje. Mnoho pitomců si myslí naivně to, že jsou stejní jako ostatní pitomci, a tak že je nikdo na internetu nedokáže odhalit. 

Jako první se k odhalení anonymity používá IP adresa, většinou je díky IP adrese odhaleno rychle 99 % anonymních přezdívek, dále se využívá bod připojení k internetu, protože každá IP adresa se připojuje trvale na určitý bod a každý bod na internetu má na internetu svoji identifikaci která se do protokolu zapisuje. 

Pachatel je nalezen a jak jej potrestáme za to co on dělá na internetu? Pachatel je zajištěn pomocí policie a v psychiatrické nemocnici je ve virtuální realitě naskenováno jeho myšlení a potom se jeho tělo v krematoriu eliminuje, ze získaných informací se vytvoří ve virtuální realitě virtuální člověk, který zde virtuálně existuje a jeho profesionální prací je být pokusným inteligentním programem, na kterém se virtuálně testují nové produkty, které se budou prodávat. 

Leave a Reply