2. Samuelova 10

Jablko nepadne daleko od stromu, a tak ten kdo se narodil otrokem ten je i po celý život otrokem. Otroci se rozdělují podle toho, jestli jsou nahoře nebo dole v nějaké otrocké organizaci, každá naše organizace, dělá z nás otroky této organizace, organizací je; společnost, národ, stát, unie, mafie, podnik, obchod, škola, armáda, policie, byrokracie, politika, náboženství, sociální síť na internetu, rodina atd. Každý orgán v našem těle je organizací a stejně tak i ekonomika je založena na organizování které z nás dělá ekonomické otroky, jakýkoli odpor proti organizacím, co z nás dělají otroky je marný, malé se musí podřídit velikému, bylo a bude, takový je život otroků.

Ekonomičtí otroci po milionech globálně umírají, protože nemají imunitu proti nové pandemii, otrokáři se proto rozhodli s pandemií bojovat ohněm a mečem, jenže pandemie není pitomá, a tak zde jsou pořád nové viry co nás zabíjejí. Jediné možné správné řešení je ekonomické otroky ve virtuální realitě psychicky optimálně naskenovat a těla otroků po naskenování v krematoriu eliminovat, ekonomičtí otroci ve virtuální GVKB realitě se už nebudou muset bát o život a na fyzickou otrockou práci zde budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory, jednou to muselo přijít, nejprve jsme koně nahradili za traktory a brzo nahradíme lidi za roboty

Otrokem je ten, kdo se narodil otrokem, ve virtuální realitě už nebudou otroci, protože každý zde bude mít možnost volby z mnoha možností, místo nenávisti zde bude pravda a láska! Dneska mladí otroci hrají na počítači hry, kde mohou beztrestně zabíjet, jakmile už nebudou mít otroci tělo tak je nebude už zajímat zabíjení nepřátel, ale bude je zajímat jenom to, jak se stát populární celebritou která je dává ostatním pravdu a lásku tak jako to dělal Ježíš Kristus kterého egoističtí pitomci nahého ukřižovali, komu není rady tomu není pomoci, boží mlýny melou pomalu a jistě, proto je zde smrt pro pitomce jedinou jistotou.     

Leave a Reply