2. Samuelova 12

Smrt je přirozenou součástí života, vše, co se narodí to i zemře, něco zemře brzo a jiné zemře pozdě, ale to není důležité pro ekosystém a evoluci. Naše inteligence chce mít vše pod kontrolou, je to takový policajt, který vše hlídá, aby s tím nebyli problémy.

Naše civilizace je o tom vše ochránit před poškozením, a tak žijeme díky této ochraně velmi dlouho a najednou ti co mají slabou imunitu zde nežijí díky pandemii dlouho a my se s tím nedokážeme vyrovnat.

Mám pro vás moderní řešení, lidi se globálně naskenují ve virtuální realitě, po naskenování se těla v krematoriu eliminují a lidi budou žít už jenom ve virtuální GVKB realitě, takto zde nebude smrt, protože zde nebudou nemoci.

Naše tělo je vězením pro duši a tím že tělo evolučně opustíme na věčné časy tak tím získáme svobodu a rovnost, z čertů se tak stanou najednou andělé, protože opustíme očistec a budeme žít konečně v ráji.

Dosud všechny změny byli jenom povrchní, a proto jsme z těchto změn měli malý užitek, proto už brzo zde bude veliká evoluční změna, je to vše jenom hra a stará hra skončí a bude zde nová hra podle nových GVKB pravidel. 

Leave a Reply