2. Samuelova 6

Tak jako nemáme rádi mimozemšťana z Alzy, tak nemáme rádi ani prezidenty, protože každý prezident je politický maskot, který nás mediálně otravuje stejně, jako zelený mimozemšťan z Alzy. Pokud je prezident jenom politickým maskotem tak kdo zde skutečně vládne? V minulosti si věřící lidi naivně mysleli že jim vládne bůh stvořitel a hospodář, jenže díky knihám a internetu jim došlo to, že bůh je jenom svatý reklamní maskot, který používají náboženství a sekty.

Všemu zde vládnou informace a programy, vše je zde evolučně nastaveno a naprogramováno tak, aby to optimálně fungovalo, vše, co je živé to bylo stvořeno a nastaveno k práci pro mocnou a bohatou organizaci, člověk je od svého evolučního vzniku otrokem mnoha organizací, bez organizací se z člověka stává divoké zvíře, které je okolí velmi nebezpečné. Problém s nepřizpůsobivými příživníky je o tom že jim nevládnu od narození tvrdou rukou státní organizace, a tak se nepřizpůsobiví příživníci chovají jako divoká zvířata, co lžou a kradou, a tak většina lidí ve vězení jsou nepřizpůsobiví příživníci

Vše je o tom že z díla poznáme tvůrce, pokud je tvůrcem pitomec tak je jeho dílo pitomé, porovnejme obsah pravé zpovědnice a falešné zpovědnice, zde jasně poznáte veliký rozdíl mezi profesionalismem a amatérismem. Vše je zde hra a pravidla určuje organizace nebo situace, nemá smysl hrát hru ve které nelze uspět, protože pravidla vytvořili pitomci tak aby zde měli protekci, a tak se stali; králem, papežem, prezidentem, ministrem, ředitelem, celebritou, milionářem, soudcem, policajtem, administrátorem, moderátorem atd.

Leave a Reply