2. Samuelova 7

Nechybují jenom lidi, chybují i zvířata a programy, dokonalost je tam kde není pohyb, a tak je kámen dokonalý a nechybuje, chyby jsou jako stín, před kterým nikdo neuteče! Je naivní představa že si můžeme za svoje zástupce zvolit dokonalé politiky co nebudou chybovat, každý chybuje!

Nikdo není dokonalý natolik aby nechyboval, továrnou na chyby je naše genetické tělo, které není dokonalé, budeme muset naše myšlení naskenovat ve virtuální realitě a naše těla globálně eliminujeme v krematoriu, budeme tak už existovat jenom v GVKB virtuální realitě kde už nebudeme moci chybovat a svými chybami tak veliké škody způsobovat. 

Nemá logiku fórum kde pitomci radí pitomcům to je přeci pitomost, pokud někdo potřebuje radu tak má použít vyhledávač na internetu a zde jistě najde odpověď na svoje problémy. Z díla spatříme tvůrce, jaké je dílo elity, co nám zde globálně mnoho tisíciletí vládne, dílem svaté elity je to že žijeme v globálním blázinci, a tak je každý člověk na světě logicky bláznem. 

V blázinci je normální to, že je každý do něčeho blázen a následkem jsou logicky konflikty mezi blázny, zavírat blázny do vězení nebo do psychiatrické nemocnice je chybou, správné je jenom blázny přemístit konečně do GVKB virtuální reality a jejich genetická těla eliminovat v krematoriu, nejsou zde blázni tak zde není blázinec to je logické, pro nikoho nebudou výjimky nebo imunita, padni, komu padni. 

Leave a Reply