2. Samuelova 9

Když to nejde po dobrém tak se to řeší po zlém, konflikty v nahotě mnoho tisíciletí odhalují to, že jsme všichni pokrytci, co jedno říkají a jiné konají! Každá válka dělá z lidí ubožáky, každý konflikt je možné řešit bez násilí, pokud je zde genialita, z díla poznáme tvůrce, pokud je dílem násilí tak tvůrce je primitiv i když má vysokoškolský titul.

Vše je o tom mít vše pod kontrolou, aby nemohli lidi dělat chyby, naskenujeme proto ve virtuální realitě lidské myšlení a konání a po naskenování lidská těla globálně eliminujeme v krematoriu, nejsou zde lidská genetická těla tak zde není ani válka a násilí, ve virtuální GVKB realitě bude každý subjekt pod kontrolou umělé inteligence, bude to něco jako počítačová hra, ve které násilí nemůže napáchat žádné škody.

Naše hříšné myšlení je jako oheň a oheň musí být pod kontrolou jinak nám způsobí veliké škody. Představte si, že jste ve virtuální realitě sto let a neustále hrajete bojovou hru bez odpočinku to logicky změní od základů vaše myšlení a stanou se z váš dokonalí virtuální bojovníci co si umí poradit v každé složité situaci. Umělá inteligence tak bude moci optimalizovat virtuální realitu tak aby zde vše fungovalo jako v dokonalém Matrixu.

Leave a Reply