2. Timoteovi 2

Moderní doba si žádá moderní techniku, když slova nestačí tak je třeba použít fotky nebo video a zde už budete potřebovat moderní techniku, nabídka je veliká a je těžké se v ní vyznat. Jde o to si ujasnit priority, jiné priority má profesionál a jiné priority má amatér, profesionál nekouká na cenu a velikost svého vybavení, amatér kouká na cenu a velikost vybavení, někde uprostřed je amatér, co si hraje na profesionála.

Fotografování a filmování je spojeno s mnoha problémy a velikými nároky na čas a peníze, následkem je že jenom málo lidí se věnuje fotografování a filmování. Lidi hledají něco, co je bez problémů a nemá to nároky na čas a peníze, tím se dostávají do začarovaného kruhu chybných závislostí, a tak mají blbou náladu. Vše je dneska o prioritách, jsi tím, jaké máš priority, buď tím, čím skutečně jsi a nesnaž se být tím, čím nejsi, pokud máš na něco talent tak se snaž, aby v tobě ten talent zakořenil, a tak ses zde měl dobře.

Nehledej zaručený zázračný návod, jak být úspěšný a bohatý, tak to zde nefunguje, vše je zde hra a ten kdo porušuje pravidla ten je za to potrestán. Proč se zde porušují pravidla hry? Pravidla se porušují, protože zde není strach z trestu, podívejme se do přírody, zde ten, kdo porušuje přírodní pravidla, je okamžitě potrestán smrtí. Na lidi platí jenom vojenská diktatura, ve které je přídělový systém potravin a oblečení, na hrubý pytel se přeci dávají hrubé záplaty, lidí je zde už globálně jako much, a sociální systém je třeba nahradit asociálním systémem, ve kterém ten, kdo nepracuje, ten nejí.

Leave a Reply