Rubriky
1000

997

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Vše co se narodí to jistě zemře, před smrtí nelze uniknout, vše je nejisté a jenom smrt je jistá. Lidi dospěli evolučně tak daleko že se vraždí pomocí antikoncepce a potratů, plevel se musí hubit v samém zárodku, ano lidi jsou plevel, který na ekosystému egoisticky parazituje, miliony zbytečně mrtvých lidí ve světové válce, to je jenom statistika, která nikoho nezajímá, zajímáme se jenom o to, jak zde být nahoře nad ostatními co nejdéle, abychom se měli egoisticky lépe než ostatní, dobrota je žebrota.

Poslední dobou je zde mnoho pokryteckého humanismu, kdy podporujeme jedince co si naši ekonomikou a politickou podporu vůbec nezaslouží, a oni se nám odměňují tím, že z nás dělají žebráky a chudáky. Kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v hlouposti lidí, rodina a školství nefunguje tak aby zde byli moudří lidé, z díla se pozná kdo je moudrý a kdo je hloupý, podívejme se na diplomové práce politiků a podnikatelů co zde mají moc a bohatství, tyto diplomové práce jsou plné hloupostí, a proto nejsou logicky veřejně lidem na internetu dostupné.

Problém je v protekci která umožňuje to že zde jsou na místech prezidentů a ředitelů hlupáci, podívejme se na pravidla podle kterých zde žijeme, tato pravidla jsou hloupá protože je stvořili hlupáci, tato pravidla jsou klecí ze které nelze uniknout. Víte to že dělník dostane jenom 20% zisku ze svojí práce a 80% zisku připadne zaměstnavateli a státu, fyzická práce se zde stala obyčejným otroctvím a naděje na to že bude lépe dělníkům je nulová.

Nebo se podívejme na; konflikty, revoluce, války, krize, mafie, prostituci, extrémismus, terorismus, vandalismus, dogmatismus, atd. konzumní kultura je těžce nemocná už velmi dlouho, co s tím uděláme? Nahradíme globálně hloupé lidi za moudré GVKB roboty s kravatou, robot prezident bude vyznamenávat roboty, poslední nahá skupina lidí skončí za sklem v poslední zoologické zahradě v pavilonu opic, a na cedulce bude napsáno, HLOUPÁ OPICE.