Abakuk 1

Vše zde jsou protiklady, mezi kterými je napětí a pokud je zde špatné nastavení a špatná pravidla tak následkem jsou šílenci co jsou šťastní díky tomu, že dělají blbosti a nikdo je za to nezavře do vězení nebo do psychiatrické nemocnice. V přírodě platí chybu každý udělá jenom jednou, protože už druhou šanci nedostane, a tak zde nejsou problémy s šílenci co dělají blbosti.

Války a krize v nahotě odhalují šílenou realitu ve které nikdo není normální, nejhorší je že se k moci dostávají šílení psychopati jako Adolf Hitler a následkem je konzumní očistec. Odstraňme násilí z civilizace a civilizace se rychle zhroutí, to nám minulost už často ukázala, fungují jenom civilizace postavené na násilí, ve kterých je jedinec jenom loutkou, kterou ovládají ti, co mají moc a bohatství.

Velikým problémem je dneska; bída, nezaměstnanost, dluhy, špína, vandalismus, extremismus, mafie, drogy atd. příčinou je; optimalizace, automatizace, digitalizace, globalizace, degenerace, přelidnění atd. každý lidský problém má svoji příčinu, lidi dělají chyby, protože nejsou dokonalí. Je to celé o kontrole toho, čemu se dá protekce, potřebujeme dát všem lidem do hlavy GVKB čipy a ty napojíme na globální umělou inteligenci která bude za lidi myslet.

Pokud máme stroje, co za nás pracují tak potřebujeme i počítače co budou za nás myslet. Z lidí se tak stanou konzumní otroci na dálkové bezdrátové 5G ovládání, už nebudeme potřebovat; armády, politiky, byrokraty, soudy, vězení, učitele, milionáře, celebrity, ředitele, prezidenty, krále, doktory atd. takto konečně lidi nebudou dělat chyby, a tak zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.

Leave a Reply