Abakuk 3

A co dál o tom to zde je, staré skončí a nové začíná, je to, jako horská dráha, kdy pomalu stoupáme nahoru a rychle padáme dolů, smrt to je ukončení jízdy. Jaký to má smysl řešit problémy, když vyřešíme problémy jenom povrchně a dočasně, myslíme, a tak žijeme, jenže jako by nám něco scházelo ke štěstí, problémem je seberealizace, jsme pořád tím, na co si hrajeme a nejsme tím, čím jsme, mnozí už ani neví, čím jsou, protože je hra pohltila natolik, že se z nich stali loutky závislé na úspěchu, v této hře o to, co potřebujeme a milujeme.

Není ten, co by se zavděčil všem, dobrota se stala žebrotou, je snadné podlehnout konzumaci cigaret a piva, je těžké si ale potom od těchto závislosti odvyknout, všude je samé pokušení a je těžké pokušení odolat, každý hledá zázraky, ale zázraky jsou jenom v pohádkách nebo ve snu. Stali se z nás žebráci, co žebrají o lásku, proč je zde nedostatek lásky a pravdy?

Za vše může rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, není zde kapitalismus ani socialismus, je zde protekcionismus, bez protekce je zde člověk jenom nulou, co to má v hlavě vynulovaný, ti, co mají zde protekci dělají vše pro to aby si jí udrželi co nejdéle, protekce je stejně návykovou drogou jako cigarety a slivovice. Nejvíce jsou na protekci závislí politici a celebrity, dělník protekci nepotřebuje, protože jenom z práce dělníků zde vznikají hodnoty, díky kterým funguje ekonomika.

Leave a Reply