Aby zde mohlo být nové, tak musí zaniknout staré

Ano, mafiánů je zde jako much. Vše zde jsou příčiny a jejich následky, co je příčinou toho že je zde mafiánů jako much? Příčinou je mafiánismus, tam kde jsou daně a clo, tam je mafiánismus ve kterém jsou nahoře úspěšní mafiáni a dole jsou neúspěšní mafiáni, následkem jsou kariéristické mafiánské závody, o místa v první mafiánské lize. Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, centralismus, dogmatismus, atd. je zde mafiánismus, už mnoho tisíciletí zde vládnou egoističtí mafiáni, a tak všechno zlo je zde díky mafiánismu. 

 
Mafiánismus je spojen s protekcí, a tak se na vysoká místa v; podniku, státu, organizaci, atd. dostávají hloupí amatérští mafiáni, a následkem je blbá nálada u pracujícího lidu, protože hloupí amatéři, dělají logicky amatérské chyby, a tím zde je bída a nezaměstnanost. Nebude to už trvat dlouho a GVKB robot prezident, bude vyznamenávat GVKB roboty, lidi skončí v GVKB rezervaci, protože v GVKB civilizaci, pro ně nebude práce za mzdu. Člověk to byla testovací verze, a finální verzí je GVKB robot, vše je zde dočasně, aby zde mohlo být nové, tak musí zaniknout staré.
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..