Ámos 1

Adam se začal stydět s Evou za nahotu, a tak byl vyhnán s Evou z mytologického ráje mytologickým stvořitelem, o tom mluví mytologický příběh ve svaté bibli, člověk je jediný inteligentní systém, co se stydí za svoji nahotu u těla a psychiky, jak je to možné? Nad tímto starým psychickým problémem se psychologové a filosofové zamýšlí už velmi dlouhou dobu, co je vlastně příčinou toho že se stydíme a zvířata se nestydí?

Příčinou je to, že se z nás stali herci, co si hrají na to, co ve skutečnosti nejsou, zvířata si nehrají na to, co nejsou, a tak se nestydí. Jak došlo k tomu, že se evolučně z nahé opice stal oblečený člověk, který si hraje na to, co není? Vnímám to jako když evolučně vznikli masožravé rostliny, veliký dlouhý nedostatek existenčních zdrojů vedl k tomu, že došlo k extrému a rostliny se začali chovat jako zvířata!

Měli jsme jako lidi dlouho veliký nedostatek existenčních zdrojů, a tak jsme se začali chovat jako naprogramovaní roboti, co se stydí za nahotu u těla a psychiky. Vše je zde o tom, že ze zla vzniká dobro a z malého vzniká veliké, jsou to jenom příčiny a následky, války a krize, v nahotě odhalují to, že jsme bezcitní roboti, kteří ke svojí existenci potřebují peníze a výhody.

Stvořitelem všeho je lež, co z dálky vypadá jako pravda, bůh to je lež, co z dálky vypadá jako pravda, a tak jsou všechny svaté knihy a politické programy o lžích co z dálky vypadají jako pravda, jde o propagandu a reklamu, která dělá z lidí pitomé ubožáky, co mají dezinformacemi vymytý mozek. Všichni lžou a tím i všichni logicky kradou, následkem je konzumní očistec, ve kterém je nám ten druhý peklem, lhář honí lháře a zloděj honí zloděje, takový je bohužel život v očistci.

Leave a Reply